Diemžēl lapa "offcanvas-col1" neeksistē.

Diemžēl lapa "offcanvas-col2" neeksistē.

Diemžēl lapa "offcanvas-col3" neeksistē.

Diemžēl lapa "offcanvas-col4" neeksistē.

Have any Questions? +01 123 444 555
LV

Voldemārs Zeltiņš

Voldemārs Zeltiņš

Kristiāna Ābele

Ar kopsavilkumu angļu valodā

Literārā redaktore: Māra Ņikitina
Tulkotājas angļu valodā: Stella Pelše, Kristiāna Ābele
Angļu valodas redaktore: Iveta Boiko
Mākslinieks: Armands Zelčs

Rīga: Neputns, 2021. 359 lpp., 155 att.

ISBN 9789934601316

Pirmā monogrāfija par leģendāro gleznotāju Voldemāru Zeltiņu (1879–1909) novērš trūkumu, kas bija pretrunā ar viņa izcilo vietu Latvijas mākslas vēsturē. Zeltiņa dzīve atklājas 20. gadsimta sākuma latviešu jauno rakstnieku un mākslinieku bohēmas centienu un sapņu lokā, savukārt māksla un tās ietekme – vietējā un starptautiskā radniecīgu parādību ainā, kurā viņš nonāk uz ekspresionisma sliekšņa. Grāmatā ietverti gandrīz visi līdz šim apzinātie Zeltiņa darbi no publiskām kolekcijām un privātiem krājumiem.

Grāmata izdota ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu un iespiesta “Jelgavas tipogrāfijā”.

Grāmatu var iegādāties “Neputna galerijā” (Rīga, Tērbatas iela 49/51) un tās interneta veikalā (https://www.neputns.lv/products/voldemars-zeltins), kā arī citās Latvijas grāmatnīcās.

Iet atpakaļ

© LMA Mākslas vēstures institūts 2024.
Privātuma iestatījumi

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes, kas palīdz uzlabot tās darbību un ievāc informāciju par apmeklējumu. Detalizētāka informācija pieejama mūsu privātuma politikā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit:

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close